
Omschrijving
Deze leuke woning uit de jaren '30 is een hele speciale. Vier slaapkamers, een ruime woonkamer, en gelegen aan een karakteristiek plein met veel groen en ruime parkeergelegenheden. Wie wil dat nou niet? Interesse? Wij nemen graag de tijd voor je! Plan een afspraak en we laten je de woning graag zien! Let op, een afspraak maken voor een bezichtiging kan maximaal met 2 personen. Wij kunnen u uiteraard ook digitaal door de woning begeleiden.
Bij aankomst in de straat valt de woning direct op door mooie voortuin met authentieke jaren '30 balustrade.
Na binnenkomst in de hal is er een plek om de jassen op te hangen, trap naar de eerste verdieping, de meterkast, provisiekast, toilet en de deur naar de woonkamer.
Vanuit de doorzonwoonkamer heb je zicht op de voortuin en achtertuin en heb je toegang tot de open keuken. Op deze manier blijf je altijd in contact met je gasten terwijl je aan het koken bent. De woonkamer is voorzien van een houten vloer met stucwerk wanden en is volledig voorzien van dubbel glas. De keuken heeft een keurige tegelvloer. De keuken kan nog gemoderniseerd worden door de nieuwe koper!
De eerste verdieping bestaat uit drie slaapkamers en een geheel betegelde badkamer met bad, toilet en wastafel.
Alle slaapkamers zijn voorzien voorzien van een houten vloer en stucwerk wanden.
De open zolder is nog vrij in te delen en is nu voorzien van de boiler, cv ketel en de wasmachine aansluiting.
De tuin is een gezellige achtertuin op het noordwesten met achterom en de stenen vrijstaande berging voorzien van elektra.
Tevens is de tuin voorzien van een wateraansluiting met afvoer.